Insekticidai

Vartotojo avataras
orchideja52
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 27 Kov 2023 10:27

Insekticidai

Standartinė orchideja52 »

Sveikos forumietės, gal kuri nors galit patarti kokiais insekticidais purškiate savo sode (vaismedžius, vaiskrūmius, rožes ir t.t.) nuo kenkėjų tokių, kaip amarų, tripsų ir pan? Visgi pavasaris, gamta bunda noriu pasirūpinti savo sodu, o ir vaismedžiai dar jauni.
Fijona
Pranešimai: 0
Užsiregistravo: 01 Geg 2023 00:01

Re: Insekticidai

Standartinė Fijona »

orchideja52 rašė: 30 Bal 2023 23:20 Sveikos forumietės, gal kuri nors galit patarti kokiais insekticidais purškiate savo sode (vaismedžius, vaiskrūmius, rožes ir t.t.) nuo kenkėjų tokių, kaip amarų, tripsų ir pan? Visgi pavasaris, gamta bunda noriu pasirūpinti savo sodu, o ir vaismedžiai dar jauni.
Rekomenduočiau kelis neblogus, tačiau jie yra cheminės daugiau paskirties ne ekologiški, tai būtų Mospilan, Tapeki vieni tokie iš geresnių panašaus veikimo kaip actara tik kita veiklioji medžiaga, kalba eina apie Mospilan'ą, jis priklauso kaip ir actarą priklausė neonikotinoidų cheminei grupei. Jis veikia kenkėjus sutrikdydamas jų nervų sistemą, atkreipkite dėmesį, kad jis yra kenksmingas ne vien kenkėjams, bet ir bitėms, užtenka mažos dozės, kad bitėms įkvėpus šio insekticido neberastų savo avilio. Todėl Mospilan sunku gauti, nes jis skirtas profesionaliajam naudojimui, todėl prieš perkant jei ir gausite iš ūkininkų, naudoti labai atsargiai, prieš perkant siūlyčiau gerai pagalvoti ir apie alternatyvas cheminėms gurpėms ir naudoti ekologiškus produktus vienas iš insekticidų kuris naikina amarus ir kitus kenkėjus yra Neemazal'is, jo gauti yra nesunku, specializuotose parduotuvėse parduoda be problemų tokiose kaip Žalia stotelė, mkds ir pan. :) . Sėkmės kovojant su sodo blogiečiais Kapoju_
Rašyti atsakymą

Grįžti į “Cheminės ir liaudiškos priemonės”